Plaza Venture Partners

  

Mes tikime, kad Baltijos šalyse yra daug įdomių ir perspektyvių verslų, kurie susiduria su sunkumais ribojančiais jų galimybes sėkmingai augti. Tai gali būti finansinės bėdos, sunkumai įeinant į užsienio rinkas, nesėkmės renkantis vadovaujantį personalą ar galybė kitų. Daugelis šių problemų mums yra puikiai pažįstamos ir mes gerai žinome kaip jas išspręsti greitai ir efektyviai. Investuodami siekiame, kad tokių verslų savininkai, suvokiantys pokyčių svarbą, taptų mūsų partneriais ir kartu kurtų naują įmonių ateitį.

Taip pat mes žinome, kad užsienio investuotojai dažnai baiminasi įsigyti Baltijos šalyse veikiančias įmones, ne tik dėl mažo jų dydžio, bet ir dėl verslo kultūros, inovacijų panaudojimo ir valdymo informacijos  skirtumų. Glaudžiai dirbdami su partneriais ir investuotojais Šiaurės šalyse, mes žinome kaip sumažinti riziką strateginiams investuotojams, ieškantiems investicinių galimybių ir efektyvumo sprendimų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Mūsų tikslas – įvertinus strateginių investuotojų poreikius, įgyvendinti aukštos grąžos investicinius projektus, prisiimant rizikas, kurias mokame valdyti. 

Turėdami eilę sėkmingos partnerystės pavyzdžių, siekiame kuo ankstyvesnio strateginio partnerio įsitraukimo į investicinį projektą, nepriklausomai nuo jo prisiimamų įsipareigojimų. Plačiau – Partnerystė.

Investicinis portfelis